Hakkımızda

Hiç kuşku yok ki hayatın en heyecan dolu anları bazen evliliğe atılan ilk adım, bazen çocuğumuzun sünnet düğününe tanık olmak, bazen ise iş arkadaşlarımızla bir arada geçirdiğimiz o tadına doyum olmayan iş toplantılarıdır. İşte bu anların kıymetini bilen Hera Balo Salonlarımız sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktadır.

Gerek titiz kadrosu ve gerek tecrübeli elemanları ile size sorunsuz bir organizasyon yaşama garantisi veriyoruz. Sizde bu nadide günlerinizde tercihinizi bizden yana kullanarak hayatınızın en güzel anlarını sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz.

Neden Biz

Hayatınızdaki tek bir gecedir, tüm ömrünüz boyunca hatırlamak isteyip, gelecek nesillerinize övünerek-gururla anlatmak istediğiniz ya da pişmanlıkla o günden bahsetmek bile istemeyeceğiniz… işte müzik, bu özel gecenizin sihirli değneğidir.

Notaların büyüsü, solistlerimizin eşsiz nağmeleriyle sizleri eşsiz eğlenceye davet ediyoruz. Tercih sizin;.herşeyin gece sonunda balkabağına dönüşeceği pişmanlıkları mı yaşamak, yılların tecrübesiyle yoğrulmuş profesyonel kadromuzla, doyasıya-sınırsızca eğlenmek mi istersiniz ?